Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Wisełka Kraków Strona Główna

Forum Wisełka Kraków Strona Główna » Mecze! » Wisła Kraków 5:0 FC Kosmowskiej (Gospodarz)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Wisła Kraków 5:0 FC Kosmowskiej (Gospodarz)

5:0 - Junkiert (57')

Niezła, piłkarska pogoda przyciągnęła 5686 kibiców na *Wisełka Kraków* Arena. Drużyna *Wisełka rozpoczęła mecz w ustawieniu 3-4-3. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Kuras - Łubian, Braś, Choroszucha - Zurkinden, Bensz, Płomiński, Dollinger - Domagalik, Junkiert, Kochanek.

Drużyna Kosmowskiej rozpoczęła mecz w ustawieniu 4-4-2. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Pitak - Zambrzycki, Radecki, Krzynowek, Żołnierczyk - Kiedrowicz, Czarniawski, Giedrych, Narloch - Cisak, Bjetić.

W 8 minucie Stefan Giedrych znalazł się w doskonałej sytuacji. Józef Kuras popisał się jednak fantastyczną paradą, ratując gospodarzy przed utratą bramki. Po widowiskowej akcji środkiem boiska w 13 minucie Łukasz Płomiński był bliski zdobycia gola dla drużyny gospodarzy. Po jego strzale piłka minęła jednak bramkę. Dariusz Bensz zapewnił prowadzenie dla *Wisełka. Fantastycznie przedryblował obrońców, a następnie umieścił piłkę w siatce poza zasięgiem bramkarza. 1-0. Zawodnicy zespołu *Wisełka wyglądali na zagubionych na boisku. Poziom ich organizacji był zaledwie solidny. Szybka akcja lewym skrzydłem pozwoliła drużynie *Wisełka zwiększyć prowadzenie na 2-0. Zdzisław Junkiert mimo trudnej sytuacji zdołał z ostrego kąta umieścić piłkę w bramce.  Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 2-0. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez *Wisełka, z imponującymi 62 procentami posiadania piłki.

Zawodnicy drużyny *Wisełka poświęcili piętnastominutową przerwę na powtórzenie założeń taktycznych na to spotkanie. Poziom ich zorganizowania wzrósł na solidny. W 47 minucie spotkania środkowi obrońcy drużyny przyjezdnej mogli się tylko przyglądać, gdy Radosław Domagalik przeprowadził fantastyczny rajd zakończony celnym strzałem na 3-0. W 48 minucie zespół *Wisełka poprawił wynik na 4-0. Nadbiegający z lewego skrzydła Zdzisław Junkiert przejął piłkę i omijając bramkarza skierował ją do bramki. Obraz gry zaczął się zmieniać, gdy zawodnicy *Wisełka zdecydowali się cofnąć i przyjąć rywali w swojej strefie obronnej. Radosław Domagalik miał doskonałą sytuację w 51 minucie. Przejął podanie z prawego skrzydła, wpadł w pole karne, ale naciskany przez obrońcę posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. W 57 minucie zespół *Wisełka poprawił wynik na 5-0. Nadbiegający z lewego skrzydła Zdzisław Junkiert przejął piłkę i omijając bramkarza skierował ją do bramki. Zdzisław Junkiert notuje hat-trick! Zespół *Wisełka dominował w spotkaniu, osiągając 76 procent posiadania piłki.

Radosław Domagalik był najlepszym zawodnikiem drużyny *Wisełka. Niestety, Arek Kochanek zanotował fatalny występ. Radmilo Bjetić był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Kosmowskiej. Z drugiej strony, Filip Pitak miał fatalny dzień. Końcowy wynik spotkania: 5-0.

Forum Wisełka Kraków Strona Główna » Mecze!